Twórcy

Aktorzy

Julia Kamińska

Aktorka, która podbiła serca widzów rolą Uli Cieplak w serialu „BrzydUla”. Jej głosem mówiła Roszpunka w filmie animowanym „Zaplątani”, Astrid w „Jak wytresować smoka” oraz Judy Hops w „Zwierzogrodzie”. Chętnie angażuje się w akcje charytatywne i bierze udział w kampaniach społecznych.

Jarosław Boberek

Aktor znany z roli posterunkowego w „Rodzinie zastępczej” oraz „Rodzinie zastępczej plus”. Niekwestionowany król polskiego dubbingu. Użyczał głosu między innymi królowi Julianowi w filmie animowanym „Madagaskar” i Wizziemu/Elvisowi w „Dzieciak rządzi”.

Mirosław Zbrojewicz

Aktor, pamiętny człowiek Siary w filmie „Kiler” oraz Andrzej „Grucha” w „Chłopaki nie płaczą”. Jego głos można usłyszeć w roli wilka w „Shreku”, Fenka w „Zwierzogrodzie” oraz Olina w grze „Horizon Zero Dawn”. Mirosław udziela się społecznie, w ramach pomocy innym brał udział w kampanii organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż „Bardzo dobre maniery”.

Włodek Paprodziad Dembowski

Wokalista zespołów: Łąki Łan, November Project oraz Dziady Kazimierzowskie. W swojej twórczości skupia się na przekazywaniu wartości związanych z naturą, miłością i harmonią. Paprodziad jest ambasadorem fundacji Centaurus, która koncentruje swoje działania wokół pomocy zwierzętom.

Twórcy

Tomasz Karelus

Reżyser filmów animowanych. W swojej pracy łączy zdjęcia fabularne z grafiką 3D. W 2016 roku brał udział w tworzeniu krótkometrażowej serii filmów „Legendy polskie”. Był również ilustratorem okładek „Przekroju”. Dodatkowo brał udział w kampaniach: Tesco, Bonduelle, KFC.

Rafał Skarżycki

Pisarz i scenarzysta komiksowy. Jego teksty były publikowane w czasopismach dla dzieci „Świerszczyku” i „Misiu” oraz kwartalniku literacko-artystycznym „Fraza”. Jest współautorem serii książek dla dzieci „Hej, Jędrek!” oraz serii komiksów „Jeż Jerzy”, „Tymek i Mistrz”.

Piotr Płachecki

Od 11 lat jest związany z reklamą. Na stanowisku Creative Officer realizował projekty dla firm: Google, Samsung, Unilever, ING czy Opel. Obecnie jest dyrektorem kreatywnym w Fabryce Komunikacji Społecznej.

Produkcja: Fabryka Komunikacji Społecznej: Paweł Prochenko, Ireneusz Stankiewicz/ Propeller Film: Jakub Kubicki
Kreacja: Piotr Płachecki, Jakub Przeszłowski
Kompozycja i produkcja muzyki: Staszic Studio: Stanisław Leszczyński